Lesrooster seizoen 2022 - 2023


   

 Ouder en kind gym

 

Maandag

09:00-09:45      

Ouder en Kindgym

kleine zaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer

Maandag

10:00-10:45

Ouder en Kindgym

kleine zaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer

Woensdag

09:00-09:45

Ouder en Kindgym

Zaal 2
van de Meander aan de Parkrijklaan
Assendelft

Woensdag

09:45-10:30

Ouder en Kindgym

Zaal 2
van de Meander aan de Parkrijklaan
Assendelft

Woensdag

10:30-11:15

Ouder en Kindgym

Zaal 2
van de Meander aan de Parkrijklaan
Assendelft

Vrijdag

09:00-09:45

Ouder en Kindgym

Zaal 2
van de Meander aan de Parkrijklaan
Assendelft

Vrijdag

09:45-10:30

Ouder en Kindgym

Zaal 2
van de Meander aan de Parkrijklaan
Assendelft


 

 Kleuters 

 

Zaterdag

08:30-09:30

Kleuters

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Zaterdag

09:00-10:00

Kleuters

Sportzaal van zwembad de Crommenije 
Krommenie

Zaterdag

10:00-11:00

 Kleuters

Sportzaal van zwembad de Crommenije
Krommenie


 

 Meisjes- Dames gym

 

Maandag

18:00-19:00

Meisjes 6 jaar en ouder

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat
Wormerveer

Donderdag

16:00-17:00

Meisjes 6 - 7 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Zaterdag

09:00-10:00

Meisjes 6 - 7 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Zaterdag

10:00-11:00

Meisjes 6 - 7 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Zaterdag

11:00-12:00

Meisjes 8 - 9 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Zaterdag

12:00-13.00

Meisjes 8 - 9 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Donderdag

17:00-18:00

Meisjes 8 - 9 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Donderdag

18:00-19:00

Meisjes 8 - 9 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Woensdag

18:00-19:00

Meisjes 11 - 12 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Woensdag

19:00-20:00

Meisjes 11 - 12 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Vrijdag

18:00-19:00

Meisjes 10 - 11 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Vrijdag

19:00-20:00

Meisjes 10- 11 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen, 
locatie Braillestraat 
Krommenie

Woensdag

19:00-20:00

Springuur

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Woensdag

20:00-21:00

Dames toestelturnen

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie



Jongens- Heren gym 


Dinsdag

20:15- 22:15

Herenturnen

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Woensdag

17:00-18:00

Jongens 9 jaar en ouder

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Vrijdag

17:30-18:30

Jongens 6 jaar en ouder

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer

Vrijdag

18:30-19:30

Jongens 6 jaar en ouder

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer

Vrijdag

19:30-20:30

Jongens recreatie
9 jaar en ouder + selectie

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer



Freerunnen


Maandag

17:00-18:00

Jongens en Meisjes vanaf 10 jaar

Sportzaal van het Altra College,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Maandag

18:00-19:00

Jongens en Meisjes 11 - 12 jaar

Sportzaal van het Altra College, 
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Maandag

19:00-20:00

Jongens en Meisjes 13 jaar
en ouder

Sportzaal van het Altra College, 
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Maandag

20:00-21:00

Jongens en Meisjes 13 jaar
en ouder

Sportzaal van het Altra College, 
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Woensdag

16:15-17:15

Jongens en Meisjes 7-12 jaar

Sporthal Wormer
locatie Spatterstraat
Wormer

Woensdag

17:15-18:15

Jongens en Meisjes 9-13 jaar

Sporthal Wormer
locatie Spatterstraat
Wormer

Woensdag

18:15-19:15

Jongens en Meisjes vanaf 12 jaar
gevorderden

Sporthal Wormer
locatie Spatterstraat
Wormer

Woensdag

19:15-20:15

Jongens en Meisjes vanaf 12 jaar
gevorderden

Sporthal Wormer
locatie Spatterstraat
Wormer

Donderdag

18.00-19.00

Jongens en Meisjes 8 - 10 jaar

Sportzaal van het Altra College, 
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Donderdag

19:00-20:00

Gevorderden

Sportzaal van het Altra College, 
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Vrijdag

16.15-17.15

Jongens en Meisjes 7-9 jaar

Sporthal Wormer
locatie Spatterstraat
Wormer

Vrijdag

17.15-18.15

Jongens en Meisjes 9 jaar en ouder

Sporthal Wormer
locatie Spatterstraat
Wormer

Vrijdag

18.15-19.15

Gevorderden

Sporthal Wormer
locatie Spatterstraat
Wormer

 


Rhönradturnen


Donderdag

17:00-18:30

Rhönradturnen jeugd

Sporthal Wormer
locatie Spatterstraat
Wormer

Donderdag

18:30-20:00

Rhönradturnen gevorderden

Sporthal Wormer
locatie Spatterstraat
Wormer

Donderdag

20.00-21.30

Rhönradturnen gevorderden

Sporthal Wormer
locatie Spatterstraat
Wormer



Aangepast sporten


Maandag

16:45-17:45

Aangepast sporten

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer



Acrogym


Dinsdag

18:00-20:00

Acrogym selectie

Sportzaal van zwembad de Crommenije 
Krommenie



Dames Keep-Fit 40+  


Dinsdag

19:00-20:00

Dames / Keep-fit 40+

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Dinsdag

20:00-21:00

Dames / Keep-fit 40+

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie



Dames Fit en Vitaal


Maandag

08:45-09:45

Fit en vitaal 50+

Buurtcentrum Pelikaan Krommenie

Maandag

09:45-10:45

Fit en vitaal 65+

Buurtcentrum Pelikaan Krommenie



Aerobics/Keep-fit (v)


Maandag

19:30-20:30

Aerobics / Keep-Fit -
Volwassenen

Sportzaal van de Crommenije
Krommenie

Maandag

20:30-21:30

Aerobics/Keep-fit -
Volwassenen

Sportzaal van de Crommenije
Krommenie

Woensdag

19:30-20:30

Aerobics

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer



Heren trimgym met volleybal


Maandag

20:00-21:00

Volleybal Heren

Sportzaal aan de Goudastraat
Wormerveer

Donderdag

19:30-20:45

Heren trimgym met volleybal

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Donderdag

20:45-22:00

Heren trimgym met volleybal

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie



Selectie toestelturnen


Dinsdag

16:45-18:15

selectie - Meisjes onderbouw

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Dinsdag

18:45-20:15

selectie - Meisjes 12+
(Dames)

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Dinsdag

20:15-22:15

selectie - Jongens 9+ en Heren

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Woensdag

17:00-19:00

selectie - Jongens t/m 9 jaar

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Donderdag

17:30-19:00

selectie - Meisjes middenbouw

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat 
Krommenie

Donderdag

19:00-20:30

selectie - Meisjes 12+
(Dames)

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Zaterdag

9:30-11:30

selectie - Meisjes onderbouw

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Zaterdag

11.15 - 13.15

selectie - Meisjes middenbouw

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie



Rhönradturnen Selectie 


Maandag

17:30-19:00

Rhönradturnen selectie

Sporthal Wormer
locatie Spatterstraat
Wormer

  

 
 
 
E-mailen
Map