Wij zijn gymnastiekvereniging Lycurgus-Hygiëa en heten u welkom bij onze vereniging!

Lesrooster seizoen 2023 - 2024


   

 Ouder en kind gym

 

Maandag

09:00-09:45      

Ouder en Kindgym

kleine zaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer

Maandag

10:00-10:45

Ouder en Kindgym

kleine zaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer

Woensdag

09:00-09:45

Ouder en Kindgym

Zaal 2
van de Meander aan de Parkrijklaan
Assendelft

Woensdag

09:45-10:30

Ouder en Kindgym

Zaal 2
van de Meander aan de Parkrijklaan
Assendelft

Vrijdag

09:00-09:45

Ouder en Kindgym

Zaal 2
van de Meander aan de Parkrijklaan
Assendelft

Vrijdag

09:45-10:30

Ouder en Kindgym

Zaal 2
van de Meander aan de Parkrijklaan
Assendelft


 

 Kleuters 

 

Zaterdag

08:30-09:30

Kleuters

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Zaterdag

09:30-10:30

Kleuters

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie


 

 Meisjes- Dames turnen

 

Maandag

16:30-17:30

Meisjes 6-7 jaar

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat
Wormerveer

Maandag

  

17:30-18:30

Meisjes 8-9 jaar 

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat
Wormerveer

Maandag

18:30-19:30

Meisjes 9 jaar en ouder

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat
Wormerveer

Donderdag

16:30-17:30

Meisjes 6 - 7 jaar

Sportzaal locatie Braillestraat
Krommenie

Zaterdag

09:00-10:00

Meisjes 6 - 7 jaar

Sportzaal locatie Braillestraat
Krommenie

Zaterdag

10:00-11:00

Meisjes 6 - 7 jaar

Sportzaal locatie Braillestraat
Krommenie

Zaterdag

11:00-12:00

Meisjes 8 - 9 jaar

Sportzaal locatie Braillestraat
Krommenie

Zaterdag

12:00-13.00

Meisjes 8 - 9 jaar

Sportzaal locatie Braillestraat
Krommenie

Donderdag

17:30-18:30

Meisjes 8 - 9 jaar

Sportzaal locatie Braillestraat
Krommenie

Donderdag

18:30-19:30

Meisjes 8 - 9 jaar

Sportzaal locatie Braillestraat
Krommenie

Vrijdag

18:00-19:00

Meisjes 10 tot 12 jaar

Sportzaal locatie Braillestraat
Krommenie

Vrijdag

19:00-20:00

Meisjes 12 jaar en ouder

Sportzaal locatie Braillestraat
Krommenie

Woensdag

20:00-21:00

Dames toestelturnen

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie



Springuur (vanaf januari 2024)


Vrijdag

16:30-17:30

Springuur

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie



Jongens- Heren turnen


Dinsdag

20:15- 22:15

Herenturnen

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Vrijdag

17:00-18:00

Jongens 6 jaar en ouder

Sportzaal locatie Braillestraat
Krommenie

Vrijdag

17:30-18:30

Jongens 6 jaar en ouder

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer

Vrijdag

18:30-19:30

Jongens 6 jaar en ouder

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer

Vrijdag

19:30-20:30

Jongens recreatie
9 jaar en ouder + selectie

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer



Freerunnen


Maandag

17:00-18:00

Jongens en Meisjes 

Sportzaal van Dynamica
Noordsterweg 2 
1521 JS Wormerveer

Maandag

18:00-19:00

Jongens en Meisjes 

Sportzaal van Dynamica
Noordsterweg 2
1521 JS Wormerveer

Maandag

19:00-20:00

Jongens en Meisjes 

Sportzaal van Dynamica
Noordsterweg 2
1521 JS Wormerveer

Donderdag

18.00-19.00

Jongens en Meisjes 

Sportzaal van Dynamica
Noordsterweg 2
1521 JS Wormerveer

Donderdag

19:00-20:00

Gevorderden

Sportzaal van Dynamica
Noordsterweg 2
1521 JS Wormerveer

Vrijdag

18.00-19.00

Jongens en Meisjes 

Sportzaal van Dynamica
Noordsterweg 2
1521 JS Wormerveer

Vrijdag

19.00-20.00

Jongens en Meisjes 

Sportzaal van Dynamica
Noordsterweg 2
1521 JS Wormerveer

 


Rhönradturnen


Zaterdag

12:00-13:30

Rhönradturnen starters

Sporthal Wormer
locatie Spatterstraat
Wormer

Donderdag

18:00-19:30

Rhönradturnen gevorderden

Sporthal Wormer
locatie Spatterstraat
Wormer

Donderdag

19:30-21:00

Rhönradturnen gevorderden

Sporthal Wormer
locatie Spatterstraat
Wormer



Acrogym


Dinsdag

18:00-20:00

Acrogym 

Sportzaal van zwembad de Crommenije 
Krommenie



Dames Keep-Fit 40+  


Dinsdag

19:00-20:00

Dames / Keep-fit 40+

Sportzaal locatie Braillestraat
Krommenie

Dinsdag

20:00-21:00

Dames / Keep-fit 40+

Sportzaal locatie Braillestraat
Krommenie



Dames Fit en Vitaal


Maandag

08:45-09:45

Fit en vitaal 50+

Buurtcentrum Pelikaan Krommenie

Maandag

09:45-10:45

Fit en vitaal 65+

Buurtcentrum Pelikaan Krommenie



Aerobics/Keep-fit (v)


Maandag

19:30-20:30

Aerobics / Keep-Fit -
Volwassenen

Sportzaal van de Crommenije
Krommenie

Maandag

20:30-21:30

Aerobics/Keep-fit -
Volwassenen

Sportzaal van de Crommenije
Krommenie

Woensdag

19:30-20:30

Aerobics

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer



Heren trimgym met volleybal


Maandag

20:00-21:00

Volleybal Heren

Sportzaal aan de Goudastraat
Wormerveer

Donderdag

19:30-20:45

Heren trimgym met volleybal

Sportzaal locatie Braillestraat
Krommenie

Donderdag

20:45-22:00

Heren trimgym met volleybal

Sportzaal locatie Braillestraat
Krommenie



Selectie toestelturnen


Donderdag

17:30-19:00

selectie - Meisjes onderbouw

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Dinsdag

18:45-20:15

selectie - Meisjes 12+
(Dames)

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Dinsdag

20:15-22:15

selectie - Jongens 9+ en Heren

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Woensdag

17:00-19:00

selectie - Jongens t/m 9 jaar

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Dinsdag

17:30-19:00

selectie - Meisjes middenbouw

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat 
Krommenie

Donderdag

19:00-21:00

selectie - Meisjes 12+
(Dames)

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Zaterdag

10:30-12:30

selectie - Meisjes onderbouw

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Zaterdag

9.00 - 11.00

selectie - Meisjes middenbouw

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat
Wormerveer



Rhönradturnen Selectie 


Maandag

17:30-19:00

Rhönradturnen selectie

Sporthal Wormer
locatie Spatterstraat
Wormer

  

 
 
 
E-mailen
Map