Gymnastiekvereniging Lycurgus-Hygiëa
 

Lesrooster seizoen 2020 - 2021


   

 Ouder en kind gym

 

Maandag

09:00-09:45      

Ouder en Kindgym

kleine zaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer

Maandag

10:00-10:45

Ouder en Kindgym

kleine zaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer

Woensdag

09:00-09:45

Ouder en Kindgym

Zaal 2
van de Meander aan de Parkrijklaan
Assendelft

Woensdag

09:45-10:30

Ouder en Kindgym

Zaal 2
van de Meander aan de Parkrijklaan
Assendelft

Woensdag

10:30-11:15

Ouder en Kindgym

Zaal 2
van de Meander aan de Parkrijklaan
Assendelft

Vrijdag

09:00-09:45

Ouder en Kindgym

Zaal 2
van de Meander aan de Parkrijklaan
Assendelft

Vrijdag

09:45-10:30

Ouder en Kindgym

Zaal 2
van de Meander aan de Parkrijklaan
Assendelft


 

 Kleuters 

 

Zaterdag

08:30-09:30

Kleuters

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Zaterdag

09:30-10:30

Kleuters

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie


 

 Meisjes- Dames gym

 

Donderdag

16:00-17:00

Meisjes 6 - 7 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Maandag

18:00-19:00

Meisjes 6 - 9 jaar

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer

Zaterdag

09:00-10:00

Meisjes 6 - 7 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Zaterdag

10:00-11:00

Meisjes 6 - 7 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Zaterdag

11:00-12:00

Meisjes 8 - 9 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Zaterdag

12:00-13.00

Meisjes 8 - 9 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Donderdag

17:00-18:00

Meisjes 8 - 9 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Donderdag

18:00-19:00

Meisjes 8 - 9 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Woensdag

18:00-19:00

Meisjes 10 - 11 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Woensdag

19:00-20:00

Meisjes 11 - 12 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Vrijdag

18:00-19:00

Meisjes 11 - 12 jaar

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Vrijdag

19:00-20:00

Meisjes 12+

Sportzaal van de Hoeksteen, 
locatie Braillestraat 
Krommenie

Woensdag

20:00-21:00

Dames toestelturnen

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie



Springuur


Donderdag

19:00-20:00

Meisjes vanaf 8 jaar

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer



Jongens- Heren gym 


Woensdag

17:00-18:00

Jongens 9 jaar en ouder

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Vrijdag

17:30-18:30

Jongens 6 jaar en ouder

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer

Vrijdag

18:30-19:30

Jongens 6 jaar en ouder

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer

Vrijdag

19:30-20:30

Jongens recreatie
9 jaar en ouder + selectie

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer



Freerunnen


Maandag

17:00-18:00

Jongens en Meisjes vanaf 10 jaar

Sportzaal van het Altra College,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Maandag

18:00-19:00

Jongens en Meisjes 11 - 12 jaar

Sportzaal van het Altra College, 
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Maandag

19:00-20:00

Jongens en Meisjes 13 jaar
en ouder

Sportzaal van het Altra College, 
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Maandag

20:00-21:00

Jongens en Meisjes 13 jaar
en ouder

Sportzaal van het Altra College, 
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Donderdag

18.00-19.00

Jongens en Meisjes 8 - 10 jaar

Sportzaal van het Altra College, 
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Donderdag

19:00-20:00

Gevorderden

Sportzaal van het Altra College, 
locatie Jupiterstraat
Krommenie

 


Rhönradturnen


Maandag

17:15-18:30

Rhönradturnen ( start ) Jeugd

Trias College aan de Saendelverlaan
Krommenie

Maandag

18:30-19:45

Rhönradturnen ( beginners )
Jeugd

Trias College aan de Saendelverlaan
Krommenie

Maandag

19:45-21:00

Rhönradturnen ( gevorderde )

Trias College aan de Saendelverlaan
Krommenie



Aangepast sporten


Maandag

16:45-17:45

Aangepast sporten

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer



Acrogym


Dinsdag

18:00-20:00

Acrogym selectie

Sportzaal van de Crommenije 
Krommenie

Vrijdag

17:00-18:00

Acrogym recreatie

Sportzaal van de Evenaar, 
locatie Jupiterstraat 
Krommenie

Vrijdag

18.00-20.00

Acrogym Selectie

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie



Dames Keep-Fit 40+  


Dinsdag

19:00-20:00

Dames / Keep-fit 40+

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Dinsdag

20:00-21:00

Dames / Keep-fit 40+

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie



Dames Fit en Vitaal


Maandag

08:45-09:45

Fit en vitaal 50+

Buurtcentrum Pelikaan Krommenie

Maandag

09:45-10:45

Fit en vitaal 65+

Buurtcentrum Pelikaan Krommenie



Aerobics/Keep-fit (v)


Maandag

19:30-20:30

Aerobics / Keep-Fit -
Volwassenen

Sportzaal van de Crommenije
Krommenie

Maandag

20:30-21:30

Aerobics/Keep-fit -
Volwassenen

Sportzaal van de Crommenije
Krommenie

Woensdag

19:30-20:30

Aerobics

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer



Heren trimgym met volleybal


Maandag

20:00-21:00

Volleybal Heren

Sportzaal aan de Goudastraat
Wormerveer

Donderdag

19:30-20:45

Heren trimgym met volleybal

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie

Donderdag

20:45-22:00

Heren trimgym met volleybal

Sportzaal van de Hoeksteen,
locatie Braillestraat
Krommenie



Selectie toestelturnen


Dinsdag

16:45-17:45

selectie - Meisjes tot 12 jaar 
(5e/6e div.)

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Dinsdag

17.45-18:45

selectie - Meisjes tot 12 jaar
(4e div.)

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Dinsdag

18:45-20:15

selectie - Meisjes 12+
(Dames)

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Dinsdag

20:15-22:15

selectie - Jongens 9+ en Heren

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Woensdag

18:00-20:00

selectie - Jongens t/m 9 jaar

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Donderdag

19:00-20:30

selectie - Meisjes 12+
(Dames)

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Donderdag

18:00-19:00

Extra selectietraining

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat 
Krommenie

Zaterdag

10:30-12:30

selectie - Meisjes tot 12 jaar
(4e div.)

Sportzaal van de Evenaar,
locatie Jupiterstraat
Krommenie

Zaterdag

09:00-11:00

selectie - Meisjes tot 12 jaar
(5e/6e div.)

Sportzaal van de Pionier,
locatie Anemoonstraat 
Wormerveer



Rhönradturnen Selectie 


Donderdag

17:00-18:30

Rhönradturnen selectie

Trias College aan de Saendelverlaan
Krommenie

  

E-mailen
Map